Please enable JS

BİZE DAİR

Biz kimiz ?
img
Polatlar
KERESTE

Polatlar Kereste, 1987 yılında, Ayvalık merkezli kurulan bir aile şirketidir. Firmamız, kuruluşundan bugüne kadar, yapı ve inşaat sektöründe kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Orman Genel Müdürlüğü'nün düzenlediği ihalelerden alınan tomruklar, Dursunbey Keresteciler Sanayi Bölgesi'nde bulunan 8500 metrekare üzerine kurulu fabrikamızda satışa hazırlanmaktadır. İnşaatlık kereste (kalıplık ve çatı kaplaması) imalatımız yanında, doğramalık kereste ve lambri üretimi de bulunmaktadır.

 

Toplu siparişlerde, ihtiyacınız olan özel ölçülerde de imalat yapılmakta, istediğiniz doğrultuda fırınlı ve emprenyeli kereste teminini de sağlamaktayız.

 

Kereste imalatı ve satışı dışında, Ayvalık ve Altınova’da bulunan mağazalarımızda, kendi segmentlerinde dünya lideri olan firmaların bayilikleri ile birlikte, ahşap bakım ürünleri, iç ve dış cephe boyaları, kiremit ve çatı ürünleri, ısı yalıtım levhaları ve mantolama ürünleri, su yalıtım ürünleri ve yapı kimyasalları, çatı pencere sistemleri… gibi ürünlerin satışı da yapılmaktadır.

 

Ana prensibimiz;

Kendimizi sürekli yenileyerek, müşterilerimizin doğru bilgilendirilmesini sağlamak, doğru, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin satışını gerçekleştirirken de, uyguladığımız fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır

MARKALARIMIZ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sektöründe en iyi firmaların ürünleri sunuyoruz.

Polatlar Kereste

Yorumlarınız